Patrik Mršnik

iislim da je sudac malo pokvario sve zajedno s crvenim kartonom i jedanaestercem u prvom poluvremenu, kazao je Milić

Utorak, 17. studenog 2015. 23:14

Ovo je bio klasični poguranac za Španjolsku!

Dobro smo se pripremili, stvarno žalimo za ovim porazom, kaže veznjak Sportinga iz Gijona

Utorak, 17. studenog 2015. 20:38

Španjolska pobijedila Hrvatsku na Rujevici

Skupina 6, 5. kolo: Hrvatska - Španjolska 2:3. Hrvatska dvaput pogodila okvir u nadoknadi

Mi ćemo također pokušati napraviti pritisak, jer imamo kvalitetne igrače, pojedince koji vole igrati. Vrlo je bitno da se pokušamo nametnuti, kaže Gračan

Ponedjeljak, 16. studenog 2015. 11:59

Nitko nas ove sezone još nije nadigrao

Ne moramo biti prvi, ali želja nam je biti uz bok glavnim favoritima za naslov, kaže Raspor

Bila je to jako teška utakmica u kojoj nam je otegotna okolnost bila ozljeda prsta Ive Tabar u samom početku utakmice. Taj Split ove sezone nam zaista uzrokuje dosta problema, kaže Milosavljevićka

Unatoč svemu, pa i tome što je lopta u drugom poluvremenu teško dolazila do Kusa i ispod koša, mi smo imali priliku za pobjedu, kaže trener košarkaša Škrljeva

Utakmica 7. kola: Škrljevo - Kvarner 2010     89:92 (24:22, 24:15, 21:39, 20:16)

Osamstotinjak gledatelja pružilo je bučnu podršku svojim 'zelenima'

Niti jedna utakmica nije manje važna od one druge, mi se polako pripremamo za te Dankinje, ali ispred nas su još dvije domaće obveze, kaže trenerica Zameta Adrijana Prosenjak