Čupić: Nije sramota izgubiti od Španjolske, to je sjajna reprezentacija

Ponedjeljak, 23. siječnja 2012. 10:32 Napisao/la  M. Kosanović

Na samom kraju nekoliko sudačkih odluka prelomilo je susret na stranu Španjolaca, rekao je Čupić

Najefikasniji igrač hrvatske reprezentacije u dvoboju sa Španjolcima, ljevoruki Ivan Čupić po završetku utakmice nije bio zadovoljan sudačkim odlukama u posljednjim trenucima susreta.
-    Očekivali smo ovakvu utakmicu, drugo poluvrijeme smo praktički cijelo igrali u egalu, a na samom kraju nekoliko sudačkih odluka prelomilo je susret na stranu Španjolaca, rekao je Čupić te se osvrnuo na sam tok sraza sa Španjolskom.
-    Na poluvremenu smo se dogovorili da nastavimo kao da je 0:0, imali smo nekoliko šansi za prelomiti utakmicu, no Španjolci su nas vrlo brzo stigli. U finišu utakmice imali smo strahovit psihološki napor, svaki napad smo igrali kao da je posljednji, a tako je na kraju i bilo. Darovali smo im jednu loptu, oni su zabili i pobijedili, objasnio je popularni Čupko te zaključio:
-    Nitko ne može reći da se nismo borili i da nismo ostavili srce na parketu, ali nije sramota izgubiti od Španjolske. To je sjajna reprezentacija.