West Ham i Fiorentina u finalu Konferencijske lige, Josip Brekalo igrao

Četvrtak, 18. svibnja 2023. 23:48 Napisao/la  SC
Gonzalez postigao dva pogotka

West Ham i Fiorentina igraju u finalu Konferencijske lige.

Josip Brekalo igrao je prvo poluvrijeme za Fiorentinu, koja je uspjela pobijediti Basel nakon produžetaka s dva pogotka razlike.

U 109. minuti utakmica na St. Jakob-Parku prekinuta je zbog toga je jednom gledatelju na tribinama trebala hitna liječničku pomoć, nakon stanke od desetak minuta Barak je odlučio pobjednika.

West Ham očekivano je potvrdio plasman u finale, engleski premijerligaš pobijedio je objema utakmicama.

Uzvratne utakmice polufinala Konferencijske lige: AZ Alkmaar - West Ham 0:1 (1:2) (Fornals 90+4), Basel - Fiorentina 1:3 (2:1) (Amdouni 55/Gonzalez 35, 72, Barak 120+9)