Novom pobjedom Bilićev WBA se odvojio na vrhu Championshipa, Krovinović strijelac

Nedjelja, 09. veljače 2020. 16:28 Napisao/la  SC
Filip Krovinović (WBA)

Važnu pobjedu 2:0 ostvario je West Bromwich Albion na neugodnom gostovanju kod Millwalla u 31. kolu Championshipa.

Momčad Slavena Bilića u vodstvo je doveo hrvatski veznjak Filip Krovinović lijepim golom u 42. minuti na asistenciju Pereire, a pobjedu je potvrdio Dara O'Shea u 84. minuti.

WBA je bio dominantniji i bolji protivnik, uputili su 25 udaraca prema golu domaćina u Londonu.

Nakon 31. odigranog kola Bilićeva momčad se odvojila na prvom mjestu s četiri boda više od Leeds Uniteda i Fulhama, a za tri dana gostuju kod 16. momčadi Championshipa, Readinga.