Milan razbio Bayern u Kini i pokazao moć nove momčadi!

Subota, 22. srpnja 2017. 17:26 Napisao  Patrik Mršnik

Milan - Bayern 4:0

Na International Champions Cupu u Kini, Milan je razbio Bayern, potukao je njemačkog prvaka s 4:0!

Radi se o prijateljskoj, pripremnoj utakmici, ali Bayern nikada i od nikoga ne voli izgubiti, međutim nije bilo pomoći protiv novog Milana.

Prvi gol u 14. minuti zabio je Franck Kessie, pojačanje iz Atalante.

Novi lijevi bočni Rodriguez i Niang odlično su duplim pasom na lijevoj strani izbacili protivničku obranu, nakon čega se lopta odbija do Kessiea, koji zabija prvi gol za Milan.

U 25. minuti na 2:0 je povisio mladi napadač Patrick Cutrone, koji je nakon ubačaja iz slobodnjaka nadvisio čuvare i glavom zakucao svoj prvi gol za seniore, kojima je priključen početkom godine i za koje je debitirao prije samo dva mjeseca.

Dvije minute prije kraja poluvremena nova odlična kontra Milana. Bonaventura je povukao, Niang fantastično prošao po lijevoj strani, a Cutrone zabija svoj drugi gol i rješava utakmicu.

Pet minuta prije kraja konačan rezultat postavlja još jedan novi igrač.

Hakan Calhanoglu je specijalist za golove iz slobodnjaka, a ovaj put je zabio iz svoje zone, ali iz igre.

Bayernov rezervni golman Fruchtl nije mogao zaustaviti precizni prizemni udarac s 18 metara.

MILAN: G. Donnarumma (A. Donnarumma, 80); Abate (Conti, 46), Musacchio (Paletta, 78), Zapata (Bonucci, 63), R. Rodriguez (Antonelli, 63); Kessié (Sosa, 79), Montolivo (Biglia, 46), Bonaventura (Mauri, 79); Niang (Gomez, 79), Cutrone (Silva, 46), Borini (Calhanoglu, 63)

BAYERN: Früchtl; Rafinha, Hummels (Sanches, 46), Martinez, Bernat (Friedl, 30); Alaba, Tolisso; Coman, Müller, Ribery (Rodriguez 46); Lewandowski.