Talijanski kup: Juventus korak od finala, Cristiano Ronaldo srušio Inter u Milanu

Utorak, 02. veljače 2021. 22:44 Napisao/la  SC
Cristiano Ronaldo

Nogometaši Juventusa napravili su veliki korak ka plasmanu u finale talijanskog kupa nakon što su u prvoj polufinalnoj utakmici u Milanu pobijedili Inter 1:2.

Inter je došao u vodstvo u preko Martineza već u 9. minuti, u 26. minuti Cristiano Ronaldo je poravnao realiziravši najstrožu kaznu, a onda u 35. minuti Portugalac je svojim drugim pogotkom riješio pitanje pobjednika.

U drugom dijelu Inter je bio bolja momčad, ali nisu uspjeli realizirati dvije iznimne prigode.

Marcelo Brozović igrao je za domaćine do 86. minute, Ivan Perišić u igru je ušao u 65. minuti.

U srijedu se u drugoj polufinalnoj utakmici sastaju Napoli i Atalanta.

Prva utakmica polufinala kupa: Inter – Juventus 1:2 (Martinez 9/Ronaldo 26-11 m, 35).