Serie A: Sampdoria pobijedila Veronu Ivana Jurića, Cagliari slavio nevjerojatnim preokretom

Subota, 17. travnja 2021. 18:06 Napisao/la  SC
Jakub Jankto

Nogometaši Udinesea svladali su na gostovanju Crotone 2:1 u 31. kolu Serie A.

De Paul je dvama golovima donio pobjedu momčadi iz Udina na gostovanju kod fenjeraša.

Sampdoria je na domaćem terenu svladala Veronu 3:1.

Momčad Ivana Jurića povela je preko Lazovića u 13 minuti, ali su domaćini u drugom dijelu utakmicu okrenuli u svoju korist.

Ludu utakmicu u Cagliariju odigrali su Cagliari i Parma, gosti su već polako razmišljali kako im se smješe važni bodovi u borbi za ostanak, a na kraju su još važnije bodove u borbi za ostanak osvojili domaćini.

Čak dva pogotka nogometaši Cagliarija postignuli su u sudačkoj nadoknadi vremena, Pereiro u prvoj, Cerri u četvrtoj minuti.

Ovom pobjedom Cagliari nije uspio izaći iz zone ispadanja, ali za Torinom koji se nalazi na onom posljednjem mjestu što jamči ostanak u Serie A, zaostaje dva boda.

Utakmice 31. kola Serie A: Crotone – Udinese 1:2 (Simy 68-11 m/De Paul 41, 74), Sampdoria – Verona 3:1 (Jankto 46, Gabbiadini 73, Thorsby 82/Lazović 13), Sassuolo - Fiorentina 3:1 (Berardi 59-11 m, 62-11 m, Lopez 75/Bonaventura 31), Cagliari - Parma 4:3 (Pavoletti 39, Marin 66, Pereiro 90+1, Cerri 90+4/Pazzella 5, Kucka 31, Man 59)

Poredak: Inter 74 (30), Milan 63 (30), Juventus 62 (30), Atalanta 61 (30), Napoli 59 (30)...