Serie A: Inter lakoćom osvojio bodove, Juventus pobijedio, Ante Rebić strijelac

Subota, 30. siječnja 2021. 17:33 Napisao/la  SC
Ante Rebić postigao prvi pogodak

Inter se lako obračunao s Beneventom, koji je mogao teže stradati.

Antonio Conte odmorio je Marcela Brozovića, Ivan Perišić odigrao je cijelu utakmicu.

Nakon dugo vremena jednu cijelu utakmicu odigrao je i Christian Eriksen.

Juventus je rutinski ostvario pobjedu u Genovi i održao korak s vodećim Milanom.

Milan se vratio pobjedama u Bologni (2:1), Ante Rebić postigao je prvi pogodak za lidera Serije A.

Ibrahimovićev udarac s bijele točke obranio je Skorupski, pritrčao je Rebić i gurnuo loptu u mrežu.

Milan je drugi pogodak ipak postigao iz penala, Ibrahimović je ovog puta prepustio Kessieu izvođenje čak 14. kaznenog udarca za Milan ove sezone.

Rebić je igrao do 62. minute, od 73. minute zajedno s Ibrahimovićem igrao je Mario Mandžukić.

Utakmica 20. kola: Bologna - Milan 1:2 (Poli 81/Rebić 26, Kessie 55-11m), Sampdoria - Juventus 0:2 (Chiesa 20, Ramsey 90+1), Inter - Benevento 4:0 (Improta 7-ag, Martinez 57, Lukaku 67, 78)

Poredak: Milan 46, Inter 44, Juventus 39 (19), Roma 37 (19),..