Serie A: Kessie spasio Milan poraza, Ante Rebić igrao, Verona pobijedila Benevento

Srijeda, 03. ožujka 2021. 22:48 Napisao/la  SC

Milan je na San Siru odigrao 1:1 protiv Udinesea u utakmici 25. kola Serie A.

Kessie je u šestoj minuti sudačke nadoknade vremena iskoristio kazneni udaraca nakon što je Larssen igrao rukom i spasio Piolijevu momčad poraza.

Udinese je u vodstvo došlo nakon velike pogreške vratara Donarumme.

Unatoč osvojenom bodu Inter u četvrtak ima priliku steći veliku prednost u borbi za Scudetto i odvojiti se na šest bodova prednosti.

Ante Rebić odigrao je svih 90 minuta za Milan, koji je bio lišen usluga Zlatana Ibrahimovića.

Zlatan Ibrahimović nije se zabavljao u Sanremu, iako nije igrao protiv Udinesea, utakmicu je propustio zbog ozljede i odgledao je u društvu također ozlijeđenog Marija Mandžukića.

Verona hrvatskog trenera Ivana Jurića u velikom je zamahu, nakon pobjede nad Parmom i remija s Genoom i Juventusom u prošlom kolu sada su na gostovanju upisali uvjerljivu pobjedu protiv Beneventa kojom su skočili na osmo mjesto.

Atalanta je deklasirala Crotone u Bergamu, Mario Pašalić igrao je od 63. minute.

Milan Badelj igrao je od početka za Bolognu, Marko Pjaca ušao je u 82. minuti Derbyju della Lanterna, koji je završio bez pobjednika.

Ludu utakmicu odigrali su Sassuolo i Napoli, Napoli je u 90. minuti imao pobjedu u rukama pogotkom Insignea s bijele točke, domaćine je poraza spasio Caputo realiziravši jedanaesterac u petoj minuti sudačke nadoknade vremena.

Roma je u Firenzi pobijedila Fiorentinu pogotkom Diaware u 90. minuti

Utakmice 25. kola: Sassuolo – Napoli 3:3 (Maksimović 34-ag, Berardi 45+1-11 m, Caputo 90+5-11 m/Zielinski 38, Di Lorenzo 72, Insigne 90-11 m), Milan – Udinese 0:1 (Becao 68), Atalanta – Crotone 5:1 (Gosens 12, Palomino 48, Muriel 50, Iličić 58, Miranchuk 85/Simmy 23), Benvento – Verona 0:3 (Faraoni 25, Foulon 34-ag, Lasagna 50), Cagliari – Bologna 1:0 (Rugani 19), Fiorentina – Roma 1:2 (Verteout 60-ag/Spinazzola 49, Diawara 90), Genoa – Sampdoria 1:1 (Zappacosta 52/Tonelli 77)

Poredak: Inter 56 (24), Milan 53, Juventus 49 (24), Atalanta 49, Roma 47, Napoli 44...