Serie A: Milan na San Siru remizirao s Atalantom, Inter uvjerljiv

Nedjelja, 25. veljače 2024. 14:32 Napisao/la  SC
Lautaro Martinez

Inter je upisao novu pobjedu, momčad Simonea Inzaghija uvjerljivo je slavila na gostovanju kod Leccea.

U derbiju kola Milan je na San Siru remizirao s Atalantom, za koju nije zaigrao Marko Pašalić.

Juventus je ostvario još jednu tipičnu pobjedu, Rugani je iz zatvorene pozicije poslao loptu kroz noge vratara Frosinonea u mrežu u 95. minuti - 3:2.

U zadnjim trenucima sudačke nadoknade Juventus je zadržao drugo mjesto iza nedostižnog Intera.

Dušan Vlahović dvama pogocima učvrstio se na drugom mjestu ljestvice strijelaca, Srbin je postigao 15 pogodaka, pet manje od Lautara Martineza.

Napoli je u šestoj minuti sudačke nadoknade vremena ispustio pobjedu protiv Cagliarija.

Utakmica 26. kola: Juventus - Frosinone 3:2 (Vlahović 3, 32, Rugeri 90+5/Cheddira 14, Brescianini 27), Cagliari - Napoli 1:1 (Luvumbo 90+6/Osimhen 65), Lecce - Inter 0:4 (Martinez 15, 56, Fratesi 54, de Vrij 67)