Serie A: Gabriele Volpi proslavio povijesnu pobjedu, Atalanta napunila mrežu Lazija

Srijeda, 30. rujna 2020. 20:08 Napisao/la  SC
Gabriele Volpi

Utakmica između Lazija i Atalante najavljena je nako međusobni susret dviju momčadi koje ove sezone mogu biti latentna opasnost za Juventus, Inter, Napoli...

Atalanta je dokazala da će ove sezone opet pritiskati vodeće momčadi Serije A, Gasparinijeva momčad u prepoznatljivom stilu napunila je mrežu Lazija u Rimu.

Nije Lazio u drugom poluvremenu izgledao tako slabo, propustili su domaćini realizirati nekoliko velikih šansi, ali Atalanta je u dvjema utakmicama postignula 8 pogodaka što znači da nastavlja igrati kao prošle sezone.

Mario Pašalić igrao je do 56. minute.

Gabriele Volpi proslavio je prvu pobjedu u Seriji A, Spezia je iznenadila Udinese na Dacia Areni.

Galabinov je bio dvostruki strijelac u povijesnoj pobjedi za Speziju, prvu u prvoj ligi otkada je kluba...

Pobjeda je još vrednija zbog toga što je Spezia od 66. minute igrala bez isključenog Terzija, koji je dobio dva žuta kartona.

Martin Erlić igrao je za Speziju od 67. minute.

Inter je uvjerljivo pobijedio novog prvoligaša, sve je bilo gotovo za nešto više od dvadesetak minuta.

Marcelo Brozović i Ivan Perišić nisu bili u početnoj postavi, obojica su u igru ušli u 65. minuti.

Utakmice 2. kola: Benevento - Inter 2:5 (Caprari 34, 76/Lukaku 1, 28, Gagliardini 25, Hakimi 42, L. Martinez 71), Udinese - Spezia 0:2 (Galabinov 29, 90+4), Lazio - Atalanta 1:4 (Calcedo 57/Gosens 10, Hateboer 32, Gomez 41, 61)