Serie A: Juventus izgubio dva boda, Parma dvama pogocima ostala neporažena

Subota, 02. veljače 2019. 17:02 Napisala  Valentina Prokić
Mario Mandžukić ponovo na terenu

Juventus je izgubio dva boda dvama pogocima Parme u završnici utakmice.

Odavno se Juventusu nije dogodilo da bod(ove) gubi u završnici utakmice na svom terenu, a Parma je dokazala zašto ove sezone slovi jednim od najuspješnijh gostiju.

Mario Mandžukić vratio se nakon dužega izbivanja zbog ozljede.

Odigrao je cijelu utakmicu na poziciji prve špice i asistirao Ronaldu za drugi pogodak.

Nakon što je Chievo poveo u gostima kod Empolija pogotkom Giaccherinija u 31. minuti, u sudačkoj nadoknadi prvog dijela pala su čak dva pogotka.

Prvo je Stepinski povisio vodstvo gostiju na 0:2, a zatim je u drugoj minuti nadoknade Caputo smanjio prednost Chieva.

Isti je igrač u 52. minuti donio bod Chievu zabivši svoj drugi pogodak.

Pajac je pratio utakmicu s klupe domaćih, a Semper sa klupe gostiju.

Vrlo brzo je Napoli riješio pitanje pobjednika u srazu sa Sampdorijom. Milik i Insigne zabili su dva pogotka u razmaku od minute, a treći je djelo Verdija s bijele točke u 89.

Utakmice 22. kola: Empoli - Chievo 2:2 (Caputo 45+2, 52/ Giaccherini 31, Stepinski 45+1), Napoli - Sampdoria 3:0 (Milik 25, Insigne 26, Verdi 89-11m), Juventus - Parma 3:3 (Ronaldo 36, 66, Rugani 62/Barilla 64, Gervinho 74, 90+3)

Poredak: Juventus 60, Napoli 51, Inter 40 (21), Milan 35 (21)...