Serie A: Napoli srušio Milan na San Siru, Ante Rebić pocrvenio, hat-trick Ronalda

Nedjelja, 14. ožujka 2021. 14:25 Napisao/la  SC
Matteo Politano

Milan se polako oprašta od snova o Scudettu.

U 27. kolu Serie A Napoli je slavio na San Siru rezultatom 1:0.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Politano početkom drugog dijela.

Ante Rebić nije bio u početnoj postavi, u igru je ušao u 60. minuti umjesto Krunića, a izašao u drugoj minuti sudačke nadoknade vremena zbog crvenog kartona.

Cristiano Ronaldo odmah je postigao hat-trick čim su počele medijske spekulacije da će ga Juventus prodati za sitniš.

Nevjerojatni strijelac tri pogotka postigao je u prvih pola sata utakmice protiv Cagliarija čime je preostalih sat vremena izgubilo natjecateljski smisao.

Ronaldo je postigao 23 pogodaka u 26 utakmica, četiri više od Lukakua na drugom mjestu ljestvice strijelaca.

Inter čvrsto drži vrh ljestvice, pobjedu u Torinu momčad Antonija Contea ostvarila je u zadnjoj trećini utakmice pogocima najboljih napadača.

Marcelo Brozović i Ivan Perišić bili su u početnoj postavi Intera, prvo je igrao do80., a drugi do 56. minute.

Nogometaši Bologne pobijedili su Sampdoriu 3:1 u utakmici 27. kola Serie A.

Pobjedu momčadi Siniše Mihajlovića potvrdio je Soriano pogotkom u 70. minuti, pobjeda im je trebala za prekid crnog niza, nakon dva uzastopna poraza Bologna je počela tonuti prema ligaškom začelju.

Utakmice 27. kola: Bologna – Sampdoria 3:1 (Barrow 27, Svanberg 41, Soriano 70/Quagliarella 37), Parma - Roma 2:0 (Mihaila 9, Hernani 55-11m), Torino - Inter 1:2 (Sanabria 70/Lukaku 62-11m, Martinez 85), Cagliari - Juventus 1:3 (Simeone 61/Ronaldo 10, 25-11m, 32), Milan - Napoli 0:1 (Politano 49)

Poredak: Inter 65, Milan 56, Juventus 55, Atalanta 52, Roma 50, Napoli 50 (26),...