Serie A: Atalanta opet fascinira, Mario Pašalić strijelac i asistent, Milan pobijedio Speziu

Nedjelja, 04. listopada 2020. 14:38 Napisao/la  SC

U igri Atalante pogoci se ne događaju slučajno, gol-razlika 13:5 nakon tri utakmice nije realna s obzirom na broj izrađenih šansi

Atalanta nemilosrdno gazi protivnike, momčad Giana Piera Gasperinija u 3. kolu pobijedila je Cagliari rezultatom 5:2!

Momčad iz Bergama nastavila je ove sezone fascinirati načinom napadačke igre, gol-razlika 13:5 nakon tri utakmice nije realna s obzirom na broj izrađenih šansi.

Impresivno je da se u igri Atalante pogoci ne događaju slučajno, čak i udarci izvana događaju se na kraju osmišljene pripreme.

Do odmora Atalanta je vodila 4:1, Cagliariju je prijetila rezultatska katastrofa.

Nakon odmora momčad Atalante igrala je uočljivo opuštenije iako je propustila realizirati nekoliko izglednih prilika.

Cagliari na kraju može biti itekako zadovoljan konačnim rezultatom, Marko Rog odigrao je cijelu utakmicu za goste.

Mario Pašalić također je odigrao cijelu utakmicu za Atalantu, postigao je pogodak i asistirao za pogodak Lammersu, sudjelovao je u nekoliko obećavajućih akcija.

Nogometaši Lazia zaustavili su na svom stadionu Interov pobjednički niz u žestokoj utakmici koju su obje momčadi na kraju okončale s deset igrača.

Inter je poveo u 30. minuti, Martinez je spretno u mrežu ugurao lijepo podvaljenu loptu Ivana Perišića, domaćini su izjednačili u 55. minuti pogotkom Milinković-Savića.

Ivan Perišić odigrao je svih 90 minuta, Marcela Brozovića trener Conte u igru je uveo u 73. minuti.

Nogometaši Milana, bez Ibrahimovića i Rebića pobijedili su Speziu 3:0.

Leao je postigao dva pogotka, Hernandez jedan, a zanimljivo sva su tri gola pala u dvadeset minuta drugog poluvremena.

Erlić je doigrao za Speziu cijelu utakmicu

Utakmice 3. kola: Atalanta - Cagliari 5:2 (Muriel 7, Gomez 29, Zapata 42, Lammers 81/Godin 24, Joao Pedro 52), Benvento - Bologna 1:0 (Lapadula 66), Lazio - Inter 1:1 (Milinković-Savić 55/Martinez 30), Parma - Verona 1:0 (Kurtić 1), Milan - Spezia 3:0 (Leao 57, 78, Hernandez 76)