ENGLESKO PRVENSTVO

Leicester ispustio pobjedu na samom kraju

Nedjelja, 22. veljače 2015. 14:52 Napisao/la  SC

Utakmica 26. kola: Everton - Leicester City 2:2, Kramarić odigrao cijelu utakmicu

Nogometaši Leicestera uspjeli su stići i prestići vodstvo u gostima kod Evertona.

Everton je poveo u 57. minuti golom Naismitha. David Nugent izjednačio je šest minuta kasnije, a goste je u vodstvo doveo Esteban Cambiasso u 70. minuti.

Izgubljena tri boda Leicester može zahvaliti Upsonu koji je u 88. minuti pogodio vlastitu mrežu.

Hrvatski nogometaš Andrej Kramarić igrao je cijelu utakmicu za Leicester i promašio dvije izgledne prilike.

Tottenham je uspio stići vodstvo West Hama od 2:0 i osvojiti bod. Gosti su poveli već u 22. minuti golom Kouyatea, a na 2:0 je povisio Sakho u 62. minuti.

Devet minuta prije kraja utakmice Tottenham je smanjio preko Rosea i unio nervozu u gostujuće redove.

Sudačka nadoknada od pet minuta produžila je nadu domaćih. Pritisak se isplatio, u drugoj minuti nadoknade, Song je srušio Harrya Kanea, sudac pokazao na bijelu točku.

Izvođač je bio sam Kane, vratar Adrian je pročitao namjeru, ali Kane je odbijenu loptu pospremio u mrežu i donio bod Tottenhamu.

TOTTENHAM: Lloris, Rose, Vertonghen, Walker, Dier, Bentaleb, Dembele (Eriksen 46), Mason (Chadli 80), Towsend (Soldado 60), Lamela, Kane

WEST HAM: Adrian, Jenkinson, Reid, Tomkins, Cresswell, Noble (Cole 68/ Collins 87), Song, Kouyate, Valencia (Jarvis 75), Downing, Sakho

Utakmica 26. kola: Tottenham - West Ham 2:2 (Rose 81, Kane 90/ Kouyate 22, Sakho 62), Everton - Leicester City 2:2 (Naismith 57, Upson ag.88/ Nugent 63, Cambiasso 70), Southampton - Liverpool 0:2 (Coutinho 3, Sterling 73)