Premierliga: Manchester City razbio Chelsea čak 6:0, hattrick Sergia Aguera, pobjeda Tottenhama

Nedjelja, 10. veljače 2019. 16:32 Napisala  Valentina Prokić
Sergio Aguero (Manchester City) i suigrači potopili Chelsea

Chelsea kao da i nije došao danas u goste kod Manchester Citya, a rado bi i zaboravili da su došli.

Poraz 6:0 za momčad koja priželjkuje povratak na četvrto mjesto velika je katastrofa.

Na semaforu je stajala 25. minuta, a već je bilo 4:0. Sterling, dva puta Aguero i Gundogan do poluvremena su osigurali pobjedu domaćih.

U drugom poluvremenu Aguero je zaključio hattrick, a Sterling dodao još jednog za konačnih 6:0.

Mateo Kovačić u igru poraženih ušao je u 53. minuti.

Tottenham je pobijedio Leicester 3:1.

Sanchez je načeo mrežu gostiju u 33. minuti.

Vardy je promašio kazneni udarac u 60. minuti za izjednačenje, a tri minute kasnije Eriksen je kaznio propust i povisio prednost Tottenhama na 2:0.

Vardy se iskupio u 76. minuti i pogodio za 2:1.

U prvoj minuti sudačke nadoknade Son Heung-Min je postavio konačan rezultat.

Utakmice 26.kola: Tottenham - Leicester 3:1 (Sanchez 33, Eriksen 63, Son Heung-Min 90+1/ Vardy 76), Manchester City - Chelsea 6:0 (Sterling 4, 80, Aguero 13, 19, 56-11m, Gundogan 25)