Premierliga: Liverpool i Tottenham remizirali, Burnley produbio krizu Arsenala

Nedjelja, 13. prosinca 2020. 15:04 Napisao/la  SC
Nathan Redmond

Tottenham Josea Mourinha nije uspio nastaviti pobjednički niz na gostovanju kod Crystal Palacea.

Poveli su pogotkom Kanea u 23. minuti, ali je Schlupp devet minuta prije kraja pogodio za remi.

Kiks Tottenhama nisu uspjeli iskoristiti nogometaši Liverpoola, koji su na gostovanju kod Fulhama također odigrali 1:1.

Momčadi Juergena Kloppa bod je donio Mo Salah realiziravši najstrožu kaznu u 79. minuti.

Posrtaje Liverpoola i Tottenhama najbolje su iskoristili nogometaši Leicestera, pobjedom nad Brightonom došli su im na samo bod zaostatka.

Nogometaši Southamptona svladali su Sheffield United 3:0 u 12. kolu Premierlige.

Očekivana je to pobjeda budući da Sheffield Utd ove sezone još nikoga nije pobijedio, u 12. kola postigli su tek pet pogodaka i izborili jedan remi.

Arsenalova kriza nikako da okonča, nastavlja se jedno od najgorih otvaranja sezone u povijesti, Artetina momčad ovoga je puta na domaćem terenu poražena od Burnleya.

Utakmice 12. kola: Southampton – Sheffield United 3:0 (Adams 34, Armstrong 62, Redmond 83), Crystal Palace - Tottenham 1:1 (Schlupp 81/Kane 23), Fulham - Liverpool 1:1 (Reid 25/Salah 79-11 m), Arsenal - Burnley 0:1 (Aubumeyang 73-ag), Leicester - Brighton 3:0 (Madison 27, 44, Vardy 41).

Poredak: Tottenham i Liverpool 25, Leicester 24, Southampton 23, Chelsea 22, West Ham i Everton 20 bodova...