Premierliga: Liverpool remijem na Old Traffordu ispustio vrh, Mo Salah za povijest

Nedjelja, 07. travnja 2024. 18:31 Napisao/la  SC
Mo Salah
Mo Salah

Nogometaši Liverpoola prepustili su lidersku ulogu Arsenalu, momčad Juergena Kloppa u završnici derbija na Old Traffordu spasila se poraza od Manchester Uniteda.

Redsima je bod donio Mo Salah realiziravši najstrožu kaznu u 84. minuti, Salah se tako upisao u premierligašku povijest kao prvi igrač ikada koji je na četirima uzastopnim gostovanjima na Old Traffordu uspio postići pogodak.

Inače, gosti su poveli preko Diaza u 23. minuti, uslijedio je preokret domaće momčadi preko Brune Fernandesa i Mainooua, a onda je Wan-Bissaka skrivio kazneni udarac.

Rezultati: Manchester United – Liverpool 2:2 (Fernandes 50, Mainoo 67/Diaz 23, Salah 84-11 m), Tottenham - Nottingham Forest 3:1 (Murillo 15-ag, van den Ven 52, Porro 58/Wood 27), Sheffield Utd. - Chelsea 2:2 (Bogle 32, McBurnie 90+3/Silva 11, Madueke 66)