Premierliga: Manchester City doživio prvi poraz, Liverpool nastavio seriju pobjeda

Subota, 14. rujna 2019. 15:30 Napisao/la  SC
Pep Guardiola morao je čestitati igračima Norwicha

Manchester City doživio je prvi poraz ove sezone, Norwich je priredio veliko iznenađenje pobijedivši momčad Pepa Guardiole.

Pobjednika je odlučio Pukki pogotkom u 50. minuti, Finac je postigao već šesti pogodak u sezoni.

Liverpool nastavlja seriju pobjeda, petu je ostvario protiv Newcastlea.

Willems je doveo goste u vodstvom ataktivnim pogotkom u 7. minuti, ali je već do odmora sve bilo odlučeno.

Uz posjed lopte 81 posto, Liverpool je zahvaljujući nadahnutom Maneu postigao dva pogotka.

U nastavku je Salah potvrdio pobjedu u rutinsko odrađenoj utakmici.

Golom Rashforda iz 8. minute sa bijele točke Manchester United je pobijedio Leicester.

Chelsea je slavio u gostima kod Wolvesa.

Završilo je 2:5 za goste, a Abraham je zabio hattrick dok su Tomori i Mount dodali po jedan.

Abraham je postao prvi nogometaš u povijesti Premiershipa koji je na istoj utakmici zabio hat-trick i autogol.

Utakmica 5. kola: Liverpool - Newcastle 3:1 (Mane 28, 40, Salah 72/Willems 7), Brighton - Burnley 1:1 (Maupay 51/ Hendrick 90+1), Manchester United - Leicester 1:0 (Rashford 8-11m), Sheffield - Southampton 0:1 (Djenepo 66), Tottenham - Crystal Palace 4:0 (Son Heung-Min 10, 23, van Aanholt (21-1g), Lamela 42), Wolves - Chelsea 2:5 (Abraham 69-ag, Cutrone 85/ Tomori 31, Abraham 34, 41, 55. Mount 90+6), Norwich - Manchester City 3:2 (McLean 18, Cantwell 28, Pukki 50/Aguero 45, Rodri 88)

Poredak: Liverpool 15, Man. City 10, Tottenham, Man. United, Leicester, Chelsea po 8,...