Premierliga: Jelavić načeo mrežu QPR-a, Manchester United poražen u gostima kod Swansea

Subota, 21. veljače 2015. 17:56 Napisao/la  SC

Utakmice 26. kola: Crystal Palace - Arsenal 1:2, Hull City - Queens Park Rangers 2:1, Chelsea - Burnley 1:1, Swansea City - Manchester United 2:1

Hrvatski nogometaš Nikica Jelavić zabio je vodeći pogodak za svoj Hull City u dvoboju sa Queens Park Rangersima u čijim redovima igra Niko Kranjčar.

Jelavić je mrežu QPR-a načeo u 16. minuti. Gosti su izjednačili u 39. minuti golom Austina, a konačnu pobjedu Hullu je donio N'Doye minutu prije kraja utakmice. QPR je od 32. minute igrao sa igračem manje nakon što je Barton zaradio crveni karton.

Jelavić je odigrao cijelu utakmicu, no Kranjčar je zamijenjen u 78. minuti.

Manchester United poražen je u gostima kod Swansea, dok je Chelsea remizirao sa Burnleyem.

HULL CITY: McGregor, Bruce (Ramirez 53), McShane, Dawson, Livermore (Hernandez 67), Brady, Huddlestone, Meyler (Aluko 82), Elmohamady, Jelavić, N'Doye

QUEENS PARK RANGERS: Green, Caulker, Suk-Young, Furlong,Ferdinand, Phillips, Henry, Barton, Kranjčar (Traore 78), Austin (Zarate 75), Zamora (Doughty 64)

Crveni karton: Barton 32 (QPR)

Utakmice 26.kola: Aston Villa - Stoke City 1:2 (Sinclair 20/ Diouf 45, Moses 90), Crystal Palace - Arsenal 1:2 (Murray 90/ Cazorla 8, Giroud 45), Hull City - Queens Park Rangers 2:1 (Jelavić 16, N'Doye 89/ Austin 39), Chelsea - Burnley 1:1 (Ivanović 14/Mee 81), Sunderland - West Bromwich Albion 0:0, Swansea City - Manchester United 2:1 (Sung-Yueng 30, Gomis 73/ Herrera 28)