Premierliga: Liverpool prekinuo niz poraza, Chelsea i Man. United bez golova

Nedjelja, 28. veljače 2021. 15:21 Napisao/la  SC
Firminio konačno proslavio pobjedu

Liverpool je prekinuo niz poraza, momčad Jurgena Kloppa prvu pobjedu nakon četiri poraza ostvarila je protiv "fenjeraša".

Nogometaši Leicestera poraženi su od Arsenala 1:3 u utakmici 26. kola Premierlige.

Artetina momčad i dalje igra u ritmu toplo-hladno, što se itekako osjetilo na ovosezonskim rezultatima.

Ovim porazom Leicester se definitivno može oprostiti od borbe za titulu, građani su sada na 13 bodova prednosti.

Tottenham, koji će se uskoro suprotstaviti Dinamu u osmini finala Europske lige, uvjerljivo je pobijedio Burnley (4:0).

Moruinhova momčad crni niz prekinula je već u prvom poluvremenu, prvo ime susreta bio je dvostruki strijelac Gereth Bale.

Chelsea i Manchester United u derbiju kola podijelili su bodove (0:0).

Mateo Kovačić odigrao je svih devedeset minuta za Chelsea, kojemu je ovo bila sedma utakmica bez poraza.

Utakmice 26. kola: Crystal Palace – Fulham 0:0, Leicester – Arsenal 1:3 (Tielmans 6/Luiz 39, Lacazette 45+2, Pepe 52), Tottenham - Burnley 4:0 (Bale 2, 55, Kane 15, Lucas 31), Chelsea - Manchester United 0:0, Sheffield Utd. - Liverpool 0:2 (Jones 48, Firminio 64)

Poredak: Manchester City 62, Manchester United 50, Leicester 49, West Ham 45, Chelsea 44, Liverpool 43, Everton 40 (24), Tottenham 39 (25),..