Premierliga: Joško Gvardiol postigao još jedan pogodak za Manchester City

Nedjelja, 28. travnja 2024. 18:57 Napisao/la  SC

Joško Gvardiol postigao treći pogodak za Manchester City, drugi u prvenstvu. Manchester City pobijedio Nottingham Forest

Joško Gvardiol postigao je u 32. minuti pogodak kojim je Manchester City poveo 1:0 protiv Nottingham Foresta.

Nakon što je dva pogotka protiv Real Madrida i Lutona postigao desnom nogom, sada je postigao prvi pogodak glavom nakon što je Kevin De Bruyne ubacio iz kuta.

Gvardiol još nije otkrio najjače oružje, čeka se njegov prvi pogodak ljevicom!

Pogodak pogledajte OVDJE

Erling Haaland u 71. minuti postigao je drugi pogodak za City, De Bruyne je upisao još jednu asistenciju za konačnih 2:0 na stadionu City Ground.

Mateo Kovačić igrao je u drugom poluvremenu.

Domaćini su stvorili nekoliko izglednih prilika, pogodili su okvir vratiju, ali je u ključnim trenucima nedostajalo ono što City ima: visoka nogometna klasa!