Erik ten Hag opet ispao gubitnik, pogledajte reakciju Cristiana Ronalda

Petak, 05. travnja 2024. 14:02 Napisao/la  SC

Chelsea je pobijedio (4:3) Manchester United u uzbudljivoj završnici, do 100. minute utakmice na Stamford Bridgeu gosti su vodili 3:2.

Cole Palmer postigao je dva pogotka za dvije minute iz penala (90+10) i sretnim udarcem (90+11), Erik ten Hag još je jednom ove zone ispao gubitnik.

Menadžera Manchester Uniteda engleski mediji već su smijenili, a posebnu pažnju engleske javnosti privukla je reakcija Cristiana Ronalda na društvenim mrežama.

Odmah nakon utakmice na Stamford Bridgeu, Ronaldo je na X mreži objavio svoju fotografiju s potpisom "Sretni dani!".

Kao što je poznato, Ronaldo je naprasno otišao iz Manchester Uniteda kada je došao Erik ten Hag, koji je Portugalca ponižavao statusom pričuve.

Naravno da Ronaldo nije slučajno odabrao trenutak kada će s javnošću podijeliti radost življenja.