Subota, 09. veljače 2019. 18:17 Napisala  Valentina Prokić

Modrić asistent Garethu Baleu

Luka Modrić (Real Madrid)

Real Madrid slavio je u gostima kod Atletica 1:3.

Gosti su poveli u 16. minuti nakon fantastičnih škarica Casemira, ali Atletico je odgovorio devet minuta kasnije nakon što je Griezmann mirno završio sjajno proigravanje Corree.
Uslijedila je provjera VAR-a jer je Griezmann bio jako blizu zaleđa u trenutku dodavanja, ali pogodak je priznat.

Ramos je pogodio sa bijele točke u 42. minuti za 1:2.

Konačan rezultat postavio je Bale u 74. minuti na asistenciju Luke Modrića, a od 80. minute domaći su ostali s igračem manje nakon što je Partey zaradio drugi žuti karton

Utakmice 23. kola: Getafe - Celta Vigo 3:1 (Mata 39-11m, 81, Molina 62/ Araujo 2), Atletico Madrid - Real Madrid 1:3 (Griezmann 25/ Casemiro 16, Ramos 42-11m, Bale 74), Espanyol - Rayo Vallecano 2:1 (Iglesias 72-11m, Darder 90+5/ Ba 33)

Poredak:  Barcelona 50 (22), Real Madrid 45, Atletico 44, Sevilla 36 (22),...