Primera: Messi izašao zbog ozljede, Rakitić strijelac protiv Seville, Kalinić igrao

Subota, 20. listopada 2018. 20:35 Napisala  Valentina Prokić
Messi upitan za El Clasico

Barcelona je brzo riješila derbi kola, već nakon 12 minuta povela je protiv Seville 2:0.

U 17. minuti Messi je pao na ruku, izašao izvan terena, želio se vratiti s povezom oko ruke, ali je umjesto njega u 26. minuti ušao Dembele.

Messi je završio u bolnici na pretragama.

Ivan Rakitić pogotkom u 88. minuti zaokružio je uvjerljivu pobjedu svoje momčadi.

Nikola Kalinić igrao je prvo poluvrijeme u remiju Villareala i njegova Atletico Madrida.

Kalinić je imao najbolju prigodu u prvom dijelu, kada je u 25. minuti glavom pucao malo iznad gola.

Završilo je 1:1, a gosti su poveli u 51. minuti golom Filipe Luia, dok je domaćima izjednačenje donio Mario Gaspar u 65. minuti.

Ovim gubitkom dva boda Atletico je propustio uzeti prvu poziciju koju trenutno drži Alaves.

Utakmice 9. kola: Valencia - Leganes 1:1 (Gaya 85/ Gumbau 63-11m), Villareal - Atletico Madrid 1:1 (Mario Gaspar 65/ Filipe Luis 51), Barcelona - Sevilla 4:2 (Coutinho 2, Messi 12, L. Suarez 63-11m, Rakitić 88/Sarabia 78, An. Silva 90+1)

Poredak: Barcelona 18, Alaves 17, Sevilla 16 i Atletico 16, Real Madrid 14, Espanyol 14 (8)