Primera: Madridski Real slavio protiv Elchea, pogodak i asistencija Cristiana Ronalda

Nedjelja, 22. veljače 2015. 22:46 Napisao/la  SC

Susret 24. kola: Elche - Real Madrid 0:2. U momčadi Elchea do 75. minute nastupio je hrvatski veznjak Mario Pašalić

Nogometaši madridskog Reala pobjedom protiv Elchea u 24. kolu povećali su prednost na vrhu ljestvice španjolskog prvenstva. Nakon što je Barcelona na svom stadionu ostala poražena od Malage, kraljevski klub sada ima četiri boda prednosti ispred momčadi s Nou Campa.

Iako su imali terensku inicijativu tijekom cijelog susreta, Madrižan su poveli u 56. minuti. Akciju Elchea prekinuo je gostujući srednji red, Ronaldo je dobio loptu na lijevoj strani nakon čega je u sredini uposlio Karima Benzemu. Francuz je kaznio lošu reakciju domaćih stopera i vratara Tytona pa je iz neposredne blizine zabio za vodstvo. Na konačnih 0:2 postavio je sam Ronaldo. Loptu mu je s lijeve strane nabacio Isco, jedan od najboljih nogometaša svijeta glavom je zatresao mrežu za dvadesetu pobjedu Reala u prvenstvu.

U momčadi Elchea do 75. minute nastupio je hrvatski veznjak Mario Pašalić.

Elche - Real Madrid 0:2 (Benzema 56, Cristiano Ronaldo 69)

ELCHE: Tyton - Suarez, Roco, Lomban, Albacar - Rodriguez, Gonzalez (81 Herrera), Pašalić (75 Galvez), Niguez (64 Rodrigues) - Fajr - Jonathas

REAL (M): Casillas - Carvajal, Pepe, Varane, Marcelo - Silva (84 Illarramendi), Kroos, Isco (89 Arbeloa) - Bale, Benzema (90 Jese), Cristiano Ronaldo