Primera: Atletico Madrid do pobjede na krilima Mandžukića, Barcelona poražena na Camp Nou

Subota, 21. veljače 2015. 18:13 Napisao/la  SC

Utakmice 24. kola: Atletico Madrid - Almeria 3:0, Barcelona - Malaga 0:1, Cordoba - Valencia 1:2, Deportivo - Celta 0:2

Hrvatski nogometaš Mario Mandžukić bio je na visini zadatka u pobjedi Atletica nad Almerijom.

Mandžukić je načeo gostujuću  mrežu sa bijele točke u 13. minuti, a zatim je dva puta bio asistent u golovima Griezmanna. Nakon obavljenog posla Mandžukić je svoje mjesto u napadu prepustio Torresu u 58. minuti.

ATLETICO MADRID: Moya, Juanfran, Miranda, Godin, Siqueira, Turan, Gabi, Tiago (Suarez 70), Saul, Mandžukić (Torres 58), Griezmann (Garcia 63)

ALMERIA: Julian, Macedo, Dos Santos, Trujillo, Dubarbier (Casado 75), Velez (Soriano 46), Verza, Thievy (Silva 70), Corona, Hemed, Mendez

Nogometaši Barcelone poraženi su minimalnim rezultatom na domaćem terenu od Malage.

Jedini pogodak na utakmici djelo je Juanmia u 7. minuti nakon velike pogreške braniča Barcelone Alvesa. Bila je to jedna od najlošijih utakmica Barcelone ove sezone.

Hrvatski napadač Ivan Rakitić ušao je u 62. minuti i odigrao zadnjih pola sata za Barcelonu.

BARCELONA: Bravo, Alves (Mascherano 72), Pique, Mathieu, Alba, Rafinha (Rakitić 62), Busquets, Iniesta (Pedro 66), Messi, Suarez, Neymar

MALAGA: Kameni, Rosales, Angeleri, Weligton, Torres, Horta (Duda 78), Darder, Recio, Castillejo, Samuel (Boka 84), Juanmi (Juanpi 49)

Utakmice 24. kola: Barcelona - Malaga 0:1 (Juanmi 7), Cordoba - Valencia 1:2 (Ghilas 74/ Gomes 38, Piatti 81), Atletico Madrid - Almeria 3:0 (Mandžukić 13, Griezmann 20, 29), Deportivo - Celta 0:2 (Charles 46, Larrivey 82)