Nogometaši Barcelone na penale izbacili Real Sociedad u polufinalu Superkupa

Srijeda, 13. siječnja 2021. 23:59 Napisao/la  SC
Frenkie de Jong

Nogometaši Barcelone izborili su plasman u finale Superkupa.

Koemanova momčad je na neutralnom terenu u Cordobi boljim izvođenjem jedanaesteraca svladala Real Sociedad.

Barcelona je povela golom De Jonga u 39. minuti, u 51. minuti Oyarzabal je realizirao najstrožu kaznu za 1:1.

U produžecima nije bilo golova, iako je Ter Stegen imao dosta posla, a istakao se i kod izvođenja penala.

Ter Stegena nisu svladali Jon, Oyarzabal i Willian Jose.

Kod Barcelone su bili neprecizni De Jong i Griezmann, odlučujući jedanaesterac realizirao je Puig.