LaLiga: Valencia pobijedila Barcelonu na Mestalli, Ivan Rakitić nastupio

Subota, 25. siječnja 2020. 18:00 Napisao/la  SC
Gomez pogodio iz trećeg pokušaja

Barcelona je doživjela poraz na Mestalli, Valencia je nastavila pozitivan niz na svom stadionu.

Problem novog trenera Setiena je da Barcelona objektivno nije bila ni blizu pozitivnog rezultata, domaća je momčad vrlo dobra zatvarala Messija i riješila najveći problem.

U 12. minuti ter Stegen je obranio kazneni udarac koji je izveo Gomez, treba naglasiti da je vratar bio ponajbolji igrač Barcelone.

U 48. minuti Gomez je udario po lopti s 15 metara iskosa, Alba je skrenuo loptu i prevario ter Stegena.

U 77. minuti Gomez je iz trećeg pokušaja napokon postao strijelac.

Ivan Rakitić igrao je od 85. minute.

Utakmice 21. kola: Espanyol - Athletic Bilbao 1:1 (De Tomas 63/Villalibre 12), Valencia - Barcelona 2:0 (Alba 48-ag, Gomez 77), Alaves - Villarreal 1:2 (Joselu 80/Bacca 10, Nino 89), Sevilla - Granada 2:0 (de Jong 11, Nolito 34)

Poredak: Barcelona 43, Real Madrid 43 (20), Sevilla 38, Atletico 35 (20), Valencia 34,...