LaLiga: Real Madrid prekinuo niz pobjeda, Barcelona preuzela vodstvo

Nedjelja, 02. listopada 2022. 22:55 Napisao/la  SC
Vinicius Junior postigao pogodak vrijedan boda

Real Madrid je prekinuo niz pobjeda prvim remijem, Barcelona je preuzela vodstvo zbog bolje gol-razlike.

Razlika je u tome što Barcelona ima Lewandowskog, koji je postigao čak 9 pogodaka, dok je Benzema do sada postigao samo 3 pogotka.

Real Madrid nije uspio pobijediti Osasunu ponajviše zbog toga što je Benzema u 79. minuti udarcem s bijele točke pogodio gredu.

Benzema je iznudio kazneni udarac i crveni karton za Unaija Garciju, Real Madrid do kraja utakmice nije uspio iskoristiti igrača više.

Luka Modrić zbog ozljede nije bio u rosteru, Antonio Budimir ušao je u 82. minuti umjesto strijelca Kikea Garcije.

Utakmice 7. kola: Espanyol - Valencia 2:2 (Joselu 56, Darder 83/Gabriel-Paulista 53, Comert 90+6), Celta Vigo - Betis 1:0 (Veiga 9), Girona - Real Sociedad 3:5 (Riquelme 23, Martinet 27, Castellanos 48/Sorloth 8, 42, Mendez 66, Zubimendi 71, Kubo 85), Real Madrid - Osasuna 1:1 (Vinicius Junior 42/K. Garcia 50)