LaLiga: Real Madrid napunio mrežu Valencije u drugom poluvremenu, Luka Modrić dobro igrao

Petak, 19. lipnja 2020. 00:01 Napisao/la  SC
Hazard, Benzema i Modrić

Real Madrid nadigrao je Valenciju u drugom dijelu utakmice, kada je razigrana domaća momčad postignula tri pogotka.

Posebno je efektan bio drugi pogodak Benzema, lopta je po atraktivnom volej-udarcu okrznula gredu i ušla u mrežu.

Prva dobra vijest za Real Madrid je povratak Marca Asensija, koji je nakon duge stanke zbog ozljede bio strijelac i asistent nakon što je ušao u igru u 74. minuti.

Druga dobra vijest je poraz Real Sociedada od Alavesa, u idućem kolu Real Madrid gostuje kod Sociedada.

Luka Modrić odigrao jako dobru utakmicu.

Utakmice 29. kola: Alaves - Real Sociedad 2:0 (Sainz 56, Aguierregabiria 90+6), Real Madrid - Valencia (Benzema 61, 86, Asensio 74)

Poredak: Barcelona 64, Real Madrid 62, Sevilla 51, Atletico 49,...