LaLiga: Luka Modrić igrao u porazu, Levante odnio bodove iz Madrida

Subota, 30. siječnja 2021. 20:33 Napisao/la  SC
Modrić i Benzema

Levante je priredio iznenađenje pobjedom u Madridu, Real Madrid doživio je četvrti poraz ove sezone.

Već u 9. minuti Real Madrid ostao je bez isključenog Militaoa, u 13. minuti poveo je pogotkom Asensija.

Gosti su iskoristili igrača više, postignuli su dva pogotka, u 64. minuti Roger nije iskoristio penal.

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu.

Utakmice 20. kola: Eibar - Sevilla 0:2 (Ocampos 28, Jordan 55), Real Madrid - Levante 1:2 (Asensio 13/Morales 32, Roger 78), Valencia - Elche 1:0 (Wass 22), Villarreal - Real Sociedad 1:1  (Parejo 3/Isak 90+3)

Poredak: Atletico 47 (18), Real Madrid 40, Sevilla 39, Barcelona 37 (19), Villarreal 35 (21), Real Sociedad 32 (21),...