LaLiga: Barcelona rutinski protiv Huesce, Luis Suarez vratio Atletico na prvo mjesto

Nedjelja, 03. siječnja 2021. 18:37 Napisao/la  SC
LaLiga: Barcelona rutinski protiv Huesce, Luis Suarez  vratio Atletico na prvo mjesto

Barcelona je nastavila pozitivan niz, treću pobjedu u gostima ostvarila je protiv novaka u ligi.

Rezultat je na kraju sasvim pristojan za domaćina, ispromašivali su se igrači Barcelone, Huesca nije imala dovoljno kvalitete da bi mogla kazniti promašaje.

Ante Budimir igrao od 76. minute za Osasunu u remiju protiv Real Sociedada.

Pogotkom Luisa Suareza u 90. minuti nogometaši Atletico Madrida došli su do pobjede na gostovanju kod Alavesa, čime su se iznova vratili na vodeće mjesto LaLige.

Atletico je poveo preko Llorentea u 41. minuti, autogolom Felipea domaćini su izjednačili šest minuta prije kraja i baš kada se činilo da će domaćin doći do boda proradio je Suarez.

Šime Vrsaljko odigrao je svih 90 minuta za momčad iz Madrida.

Athletic Bilbao svladao je na domaćem terenu Elche 1:0.

Rezultati 17. kola: Athletic Bilbao – Elche 1:0 (Munian 25), Alaves – Atletico Madrid 1:2 (Felipe 84-ag/Llorente 41, Suarez 90), Huesca - Barcelona 0:1 (de Jong 27), Eibar - Granada 2:0 (Gil 55, 76), Real Sociedad - Osasuna 1:1 (Muguruza 46/Calleri 20)

Poredak: Atletico Madrid 38 (15), Real Madrid 36, Real Sociedad 29, Villareal 29, Barcelona 28 (16), Sevilla 27 (15),...