LaLiga: Atletico nije pobijedio Getafe, Benzema donio pobjedu u 91. minuti

Subota, 13. ožujka 2021. 20:19 Napisao/la  SC

Atletico nije uspio pobijediti Getafe iako su domaćini od 71. minute igrali bez isključenog Nyoma.

Utakmica je završila bez pogodaka, Barcelona u ponedjeljak igra protiv novaka Huesce na Camp Nou, pobjedom može doći na samo 4 boda zaostatka.

Luka Modrić igrao je od 62. minute u pobjedi Real Madrida, hrvatski veznjak asistirao je Benzemi za prvi pogodak.

Benzema je pobjednika odlučio u 91. minuti, Real Madrid zadržao je priključak s vodećima.

Utakmice 27. kola: Alaves - Cadiz 1:1 (Joselu 36-11m/Alex 84-11m), Real Madrid - Elche 2:1 (Benzema 73, 90+1/Calvo 61), Osasuna - Valladolid 0:0, Getafe - Atlético 0:0

Poredak: Atletico 63 (27), Real Madrid 57 (27), Barcelona 56 (26), Sevilla 48 (25), Real Sociedad 45 (26), Betis 42 (26),...