Bundesliga: Lewandowski trima pogocima ispratio Stuttgart, Brekalo igrao

Subota, 20. ožujka 2021. 17:28 Napisao/la  SC
Robert Lewandowski

Nogometaši Bayerna ostvarili su uvjerljivu pobjedu protiv Stuttgarta (4:0) u 26. kolu Bundeslige, Borna Sosa igrao je prvo poluvrijeme za Stuttgart.

Posebno inspiriran bio je Robert Lewandowski, novim trima pogocima došao je do impresivne brojke od 35 golova.

Na drugom mjestu ljestvice strijelaca nalazi se Haaland, trenutačno najveća mlada zvijezda europske nogometne scene, u subotu je  dvama golovima dortmundskoj Borussiji donio remi na gostovanju u Kolnu.

Halland je trenutačno na 21. pogotku, što dodatno ukazuje koliko su impresivne brojke Roberta Lewandowskog.

Hrvatski reprezentativac Ante Brekalo igrao je do 74. minute za Wolfsburg koji je slavio na gostovanju kod Werdera.

Utakmice 26. kola: Bayern – Stuttgart 4:0 (Lewandowski 18, 23, 39, Gnabry 22), Eintracht – Union Berlin 5:2 (Silva 2, 41, Andrich 35-ag, Kostić 39, Chandler 90+2/Kruse 7, 45+3), Koln – Borussia Dortmund 2:2 (Duda 35 Jakobs 65/Haaland 3, 90), Werder – Wolfsburg 1:2 (Mohwald 45/Sargent 9-ag, Weghorst 42), Schalke - Borussia (M) 0:3 Stindl 15, Lainer 63, Ronnow 72-ag)

Poredak: Bayern 61, RB Leipzig 57, Wolfsburg 51, Eintracht 47, Borussia Dortmund 43, Bayer Leverkusen 40 (25)...