Bundesliga: Bayern petardom ispratio Eintracht, Ivan Perišić u početnoj postavi

Subota, 23. svibnja 2020. 17:35 Napisao/la  SC
Ivan Perišić (Bayern)

Bayern je na praznoj Allianz Areni petardom ispratio Eintracht i učvrstio vodeću poziciju.

Ivan Perišić bio je u početnoj postavi bavarskog kluba, hrvatski reprezentativac nakon duže stanke zbog ozljede igrao je do 64. minute

Leverkusen je u derbiju kola pobijedio (3:1) u gostima Borussiju Moenchengladbach, utakmice je izravno odredila poredak u borbi za Ligu prvaka.

Jamilu Collins igrao je u remiju (1:1) protiv Hoffenheima, Paderborn još nije odustao od prve lige iako na zadnjem mjestu zaostaje 3 boda za predzadnjim Werderom (21) koji ima utakmicu manje.

Werder je ostvario važnu pobjedu protiv visokoplasiranog Freiburga.

Andrej Kramarić zbog ozljede nije bio u rosteru Hoffenheima.

Wolfsburg je doživio domaći poraz (0:2) od Borussije Dortmund, koja je postala prvi pratitelj Bayerna.

Marin Pongračić odigrao je cijelu utakmicu, Josip Brekalo igrao je od 64. minute za Wolfsburg.

Utakmice 27. kola: Freiburg - Werder 0:1 (Bittencourt 19), Borussa (M) - Leverkusen 1:3 (Thuram 52/Havertz 7, 58-11m, Bender 81), Paderborn - Hoffenheim 1:1 (Srbeny 9/Skov4), Wolfsburg - Borussia (D) 0:2 (Guerreiro 32, Hakimi 78), petak: Hertha - Union Berlin 4:0 (Ibišević 51, Lukebakio 52, Cunha 61, Boyata 77), Bayern - Eintracht 5:2 (Goretzka 17, Muller 41, Lewandowski 46, Davies, Hinteregger 74-ag/Hinteregger 52, 55)

Poredak: Bayern 61, Borussia (D) 57, Leverkusen 53, Borussia (M) 52, RB Leipzig 51 (26), Wolfsburg 39,...