Bundesliga: Kramarić zabio za vodstvo Hoffenheima, Leverkusen pobijedio Bayern

Subota, 02. veljače 2019. 17:26 Napisao/la  SC
Andrej Kramarić (Hoffenheim)

Andrej Kramarić zabio je novi gol za Hoffenheim.

Ovog puta je hrvatski napadač donio vodstvo 1:0 svojoj momčadi protiv Fortune Düsseldorf, a gosti su izjednačili početkom drugog dijela na 1:1.

Adam Bodzek skrivio je jedanaesterac na lijevoj strani šesnaesterca, a sudac Benjamin Cortus pokazao je na bijelu točku u 16. minuti.

Kramarić je namjestio loptu, uhvatio na krivoj nozi golmana Michaela Rensinga te pogodio desni kut za 1:0.

Sa čak tri gola su ispratili nogometaši Bayera Kovačev Bayern iz Leverkusena.

Iako su gosti prvi došli u vodstvo golom Goretzkog u 41. minuti, nastavak je bio posve u znaku domaćih.

Izjednačio je Bailey u 53. minuti, a deset minuta kasnije na 2:1 povisio je Volland. Konačnih 3:1 postavio je Alario u 89. minuti.

Tin Jedvaj pobjedu svoje momčadi pratio je s klupe.

Rebić je doigrao svih 90 minuta u remiju svojeg Eintrachta protiv Borussije (D).

Završilo je 1:1.

Utakmice 20. kola: Bayer Leverkusen - Bayern 3:1 (Bailey 53, Volland 63, Alario 89/ Goretzka 41), Eintracht - Borussia (D) 1:1 (Jović 36/ Reus 22), Hertha - Wolfsburg 0:1 (Weghorst 65), Hoffenheim - Dusseldurf 1:1 (Kramarić 16-11m/ Hennings 46), Nurnberg - Werder 1:1 (Ishak 86/ Eggestein 64), Schalke - Borussia (M) 0:2 (Kramer 85, Neuhaus 90+1)