Bundesliga: Leipzig nanio treći poraz Bayernu ove sezone, Kovač mogući nasljednik Stogera

Nedjelja, 18. ožujka 2018. 15:54 Napisao/la  SC
Timo Werner (Leipzig)

Leipzig je u sudaru lanjskih doprvaka i prvaka pobijedio Bayern s 2:1 i nanio Bavarcima treći poraz u sezoni.

Wagner je u 12. minuti doveo Bayern u vodstvo, Keita je izjednačio u 37., a Werner u 56. donio pobjedu.

Nogometaši dortmundske Borussije minimalnim su rezultatom svladali Hannover.

Jedini pogodak postigao je Batshuayi u 24. minuti.

Zanimljivo, u kuloarima se spominje ime Nike Kovača, sadašnjeg trenera Eintrachta kao mogućeg trenera dortmundske momčadi u idućoj sezoni.

Peter Stoger sprema se na odlazak, a izuzev Kovača kao mogući nasljednici spominju se i Ralph Hasenhuttl (RB Leipzig) te Lucien Favre (Nice)

Hasenhuttlu i Kovaču imaju ugovore do 2019. godine i s obzirom na dobre rezultate, njihovi bi ih klubovi htjeli zadržati.

No, situacija u Leipzigu je relativno složenija jer se Hasenhuttlov odnos sa sportskim direktorom Ralfom Ragnickom navodno pogoršao

Koln je pobijedio Bayer Leverkusen 2:0.

Gosti su od 33 minute igrali sa igračem manje nakon isključenja Alaria zbog udaranja laktom.

Utakmice 27. kola: Borussia (D) - Hannover 1:0 (Batshuayi 24), Koln - Bayer Leverkusen 2:0 (Osako 9, Zoller 69), Leipzig - Bayern 2:1 (Keita 37, Werner 56/ Wagner 12)

Poredak: Bayern 66, Schalke 49, Borussia (D) 48, Eintracht 45, Bayer Leverkusen 44, Leipzig 43, Hoffenheim 39....