Bundesliga: Bayern u nastavku pregazio Mainz, Borussiji pobjeda u derbiju kola

Nedjelja, 03. siječnja 2021. 19:52 Napisao/la  SC
Robert Lewandowski

Nogometaši Bayerna gubili su u Muenchenu 2:0 na poluvremenu od Mainza, ali kada se moćni bavarski stroj zagrijao golovi su padali kao na traci.

Momčad Hansa Dietera Flicka u drugih 45 minuta čak pet puta je zatresla mrežu gostiju, još im je jedan pogodak poništen na intervenciju VAR-a.

Dortmundska Borussija u derbiju kola svladala je na domaćem terenu Wolfsburg, Josip Brekalo igrao je do 71. minute.

Utakmice 14. kola: Borussia Dortmund – Wolfsburg 2:0 (Akanji 66, Sancho 90+1), Bayern – Mainz 5:2 Ukimmich 50, Sane 55, Sule 70, Lewandowski 76-11 m, 83/Burkardt 32, Hack 44).

Poredak: Bayern 33, RB Leipzig 31, Bayer Leverkusen 28, Borussia Dortmund 25, Union Berlin 24, Wolfsburg 24...