Bundesliga: Bayern stigao Borussiju Dortmund, Rebić strijelac protiv Kramarića

Subota, 02. ožujka 2019. 17:43 Napisao/la  SC
Niko Kovač
Niko Kovač

Bayern je pregazio Borussiju u Moenchengladbachu i dostigao Borussiju Dortmund na vrhu ljestvice.

Momčad Nike kovača igra sve bolje, stvari se u Bundesligi polako počinju odvijati prema očekivanjima.

Ante Rebić bio je strijelac prvog pogotka za Eintracht u pobjedi protiv Hoffenheima, koja je ostvarena pogotkom u 96. minuti.

Rebić je igrao do odmora za razliku od Andreja Karamarića koji je igrao cijelu utakmicu za goste.

Hoffenheim je od 65. minute igrao bez isključenog Kasima, što su domaćini iskoristili u završnici utakmice, kada su postignuli dva pogotka.

Tin Jedvaj igrao je za Laverkusen u pobjedi protiv Freiburga.

Utakmice 24. kola: E. Frankfurt - Hoffenheim 3:2 (Rebić 20, Haller 89, Paciencia 90+6/Joelinton 43, Belfodil 60), Hertha - Mainz 2:1 (Grujić 50, Stark 60/Stark 46-ag), Leverkusen - Freiburg 2:0 (Aranguiz 4, Bailey 73), Nurnberg - RB Leipzig 0:1 (Klostermann 40), Schalke - Fortuna 0:4 (Lukebakio 35-11m, Kownacki 62, 84, Raman 68), Borussia (M) - Bayern 1:5 (Stindl 37/Martinez 2, Muller 11, Lewandowski 47, 90+1-11m, Gnaby 75)

Poredak: Borussia (D) 54, Bayern 54, RB Leipzig 45, Borussia (M) 43, Eintracht 40...