Bundesliga: Lewandowski doveo Bayern na prvo mjesto, Kramarić strijelac

Subota, 19. prosinca 2020. 17:44 Napisao/la  SC
Robert Lewandowski postigao čak 17 pogodaka

Bayern je pobijedio Leverkusen dvama pogocima Lewandowskog, koji je pobjednika derbija odlučio pogotom u 93. minuti.

Bavarski klub pobjedom je preuzeo vodstvo na ljestvici, Lewandowski je postigao već 17 pogodaka ove sezone.

Andrej Kramarić bio je strijelac prvoga pogotka za Hoffenheim u pobjedi ostvarenoj u Mönchengladbachu, pobjedu je gostima osigurao Sessegnon u 86. minuti.

Važna pobjeda za Hoffenheim koji se s tri boda našao u zlatnoj sredini ljestvice.

RB Leipzig nije uspio na svom teren pobijediti Koln, što je svakako iznenađenje.

Dani Olmo igrao je drugo poluvrijeme

Utakmice 13. kola: Augsburg - Eintracht 0:2 (Framberger 53-ag, Isanker 87), Borussia (M) - Hoffenheim 1:2 (Stindl 34-11m/Kramarić 75, Sessegnon 86), Mainz - Werder 0:1 (Dinkci 90), RB Leipzig - Koln 0:0, Schalke - Arminia 0:1 (Klos 53), Leverkusen - Bayern 1:2 (Schick 14/Lewandowski 43, 90+3)

Poredak: Bayern 30, Leverkusen 28, RB Leipzig 28, Borussia (D) 22, Union Berlin 21, Wolfsburg 21 (12),..