Bundesliga: Andrej Kramarić dvostruki strijelac u pobjedi Hoffenheima

Subota, 26. siječnja 2019. 18:24 Napisao/la  SC
Andrej Kramarić

Andrej Kramarić bio je dvostruki strijelac u pobjedi Hoffenheima, hrvatski reprezentativac s ukupno 8 pogodaka najbolji je klupski strijelac

Borussia Dortmung gazi protivnike, u 19. kolu ostvarila je 15. pobjeda i dosegnula brojku od 50 pogodaka.

Josip Elez sjedio je na klupi Hannovera! Bolje da jest...

Josip Brekalo igrao je od 63. minute u porazu Wolfsburga, drugom zaredom u nastavku sezone.

Wolfsburg je zadnji put pobijedio protiv Rijeke u Albuferiji...

Tin Jedvaj nije bio u rosteru Leverkusena.

Utakmice 19. kola: B. Dortmund - Hannover 5:1 (Hakimi 24, Reus 60, Gotze 62, Guerreiro 67, Witsel 90/Babalorz 86), Freiburg - Hoffenheim 2:4 (Holer 42, Nederlechner 77/Joelinton 19, Kramarić 59-11m, 72, Demirbay 85), B. M'gladbach - Augsburg 2:0 (Wendt 78, Hermann 90+3), Mainz - Nurnberg 2:1 (Brosinski 12-11m, Quaison 73/Margreitter 42), Wolfsburg - Leverkusen 0:3 (Havertz 45-11m, Volland 62, Brandt 88)

Poredak: B. Dortmund 48, B. M'gladbach 39, Bayern 39 (18), RB Leipzig 31 (18)...