Kramarić donio pobjedu

Subota, 06. ožujka 2021. 17:25 Napisao/la  SC

RB Leipzig uvjerljiv kod Freiburga

Andrej Kramarić

Pogotkom Andreja Kramarića nogometaši Hoffenheima pobijedili su Wolfsburg 2:1 u utakmici 24. kola Bundeslige.

Kramarić je pogodak odluke postigao u 41. minuti, bio mu je to 14. ovosezonski u Bundesligi.

Dani Olmo igrao je do 62. minute za RB Leipzig, koji je upisao uvjerljivu pobjedu na gostovanju kod Freiburga.

Bayer je u derbiju na gostovanju svladao Borussiju Monhengladbach, u utakmici u kojoj trener gostiju Peter Bosz nije napravio niti jednu izmjenu, što je pomalo nesvakidašnji potez u današnjem nogometu.

Hertha je preokretom došla do pobjede nad Augsburgom.

Utakmice 24. kola: Borusia Monchengladbach – Bayer Leverkusen 0:1 (Shick 77), Eintracht – Stuttgart 1:1 (Kostić 69/Kalajdžić 68), Freiburg – RB Leipzig 0:3 (Nkunku 41, Sorloth 64, Forsberg 80), Hertha – Augsburg 2:1 (Piatek 62, Lukebakio 87-11 m/Benes 2), Hoffenheim – Wolfsburg 2:1 (Baumgartner 8, Kramarić 41/Weghorst 23), Bayern - Borussia (D) 4:2 (Lewandowski 26, 44-11m, 90, Goretzka 88/Haaland 2, 9)

Poredak: Bayern 55, RB Leipzig 53, Wolfsburg 45, Eintracht 43, Bayer 40, Borusia 39 (23)...