Andrej Kramarić srušio Bayern

Nedjelja, 27. rujna 2020. 17:34 Napisao/la  SC

Kramarić postigao dva pogotka

Dvostruki strijelac Andrej Kramarić

Hoffenheim je u derbiju pobijedio Bayern 4:1, a Andrej Kramarić zabio je treći i četvrti gol za domaće te se jegov ovosezonski učinak popeo na pet golova.

Hoffenheim je poveo u 16. minuti golom Bičakčića koji je pogodio glavom nakon ubačaja Geigera.

Osam minuta kasnije na 2:0 povisuje Dabbur koji sam izlazi pred Neuera i loba ga.

U 32. minuti Kramarić se našao u šansi, ali Bayernov vratar brani.

Bayern smanjuje u 36. minuti pogotkom Kimmicha.

Muller je odigrao povratnu na 18 metara iskosa s lijeve strabe, a Kimmich snažno puca i šalje loptu pod prečku za 2:1.

Kramarić u 45. minuti ponovno prijeti, no gostujući vratar i prečka spašavaju Bayern.

Kramarić se ipak upisuje u strijelce u 77. minuti na asistenciju Beboua.

Hrvatski nogometaš je bio okrenut leđima golu, štopao loptu desnicom i onda bez gledanja i s Kimmichom na leđima pogodio lijevi kut gola Manuela Neuera.

Kramarić drugi put zabija u prvoj minuti sudačke nadoknade sa bijele točke nakon što je vratar Neuer preoštro startao na Beboua.

Hrvatski nogometaš je u prvom kolu Bundeslige zabio sva tri gola za pobjedu svoje momčadi u Kolnu.

Brekalo je u 42. minuti donio bod svom Wolfsburgu u gostima kod Freiburga.

Domaćin je vodio od 11. minute golom Petersena.

Utakmice 2. kola: Hoffenheim - Bayern 4:1 (Bičakčić 16, Dabbur 24, Kramarić 77, 90+2-11m/ Kimmich 36), Freiburg - Wolfsburg 1:1 (Petersen 11/ Brekalo 42)