Osijek - Santa Colome 3:1. U drugom pretkolu Osječani će igrati švedskog Kalmara koji je izbacio Cliftonville
Nezanimljivu utakmicu odlučio je Ivan Miličević koji se 13 minuta prije kraja odlično snašao u kaznenom prostoru domaće momčadi, prebacivši domaćeg vratara Casalsa
Nogometaši Osijeka u 1. pretkolu igraju protiv Santa Colome iz Andore
Srijeda, 09. svibnja 2012. 22:40
Liga UEFA

Atletico Madrid osvojio ligu UEFA -e

Falcao je postigao dva pogotka u prvom poluvremenu i najavio slavlje madridske momčadi
Došli smo jako daleko, ali ne mislim stati samo na ovome, najavljuje trener Atlhletic Bilbaoa Marcelo Bielsa; Ovo je utakmica godine za nas, priča trener Atletica Diego Simeone
Momčad sa Vicente Calderona pet je puta nastupala u finalima natjecanja pod ingerencijom UEFA-e, osvojivši dva trofeja, dok Baski imaju samo jedan, poraz u finalu Kupa UEFA od Juventusa 1977.
Uzvratne utakmice polufinala UEFA lige: Valencia - Atletico 0:1, Athletic - Sporting 3:1. Kada su svi očekivali produžetke, najbolji pojedinac Athletica Llorente u 88. minuti pogodio je za 3:1
U uzvratnim utakmicama Valencia će pokušati nadoknaditi zaostatak protiv Atletica (2:4), dok Athletic na domaćem travnjaku dočekuje Sporting (1:2)