Mourinho doživio novi poraz, Močinić osvojio bod

Četvrtak, 03. studenog 2016. 21:37 Napisao/la  SC

Aduriz postigao pet pogodaka

Europska liga - 4. kolo

Ivan Močinić igrao je do 85. minuti za Rapid, koji je izjednačio dvama pogocima u posljednim minutama utakmice protiv Sassuola čime je bečka momčad zadržala realne šanse za plasman u drugi krug natjecanja.

Mate Jelić bio je strijelac prvog pogotka za Rapid.

Jose Mourinhu doživio je novi poraz, Rooney je ublažio poraz od Fenerbahcea pogotkom tek u 89. minuti.

Manchester United našao se u nezavidnoj poziciji na ljestvici, povrh svega Pogba  je izašao zbog ozljede već u 30. minuti.

Umjesto njega ušao je Ibrahimović, ali ni to nije pomoglo.

Anderlecht je čak tri od šest pogodaka postigao u sudačkoj nadoknadi.

Džeko je u sjajnoj golgeterskoj formi ove sezone, napadač Rome bio je dvostruki strijelac u Beču.

Tin Sven Šušić bio je strijelac za Genk u porazu od Athtletica. Raspoloženi Aduriz postigao je svih pet pogotka za domaćina.

Skupina A: Ferenbahce – Manchester United 2:1 (Sow 2, Lens 59, Roney 89), Zorya – Feyenoord 1:1 (Forster 44/Jorgensen 15)
Poredak: Feyenord 7, Ferenbahce 7, Manchester United  6, Zorya 2

Skupina B: FC Astana – Olympiakos 1:1 (Despotović 8/Seba 30), APOEL – Young Boys 1:0 (Soteriou 69)
Poredak: APOEL 9, Olympiakos 7, Young Boys 4, FC Astana 2

Skupina C: Gabala – St. Entienne 1:2 (Gurbanov 39/Tananne 45+1, Berić 53), Anderlecht – Mainz 6:1 (Stanciu 9, 41, Tielemans 62, Teodorczik 90, 90+5, Bruno 90+2/De Blasis 15)
Poredak: Anderlecht 8, St. Entienne 8, Mainz 5, Gabala 0

Skupina D: Mac. Tel Aviv – Alkmaar 0:0, Zenit – Dundalk 2:1 (Giuliano 42, 78, Horgan 52)
Poredak: Zenit 12, Dundalk 4, Mac. Tel Aviv 4, Alkmaar 2

Skupina E: Astra – Plzen 1:1 (Stan 19/Krmencik 25), Austria Beč –  Roma 2:4 (Kayode 2, Grunwald 89/Džeko 5, 65, De Rossi 18, Nainggolan 78)
Poredak: AS Roma 8, Austria Beč 5,, Astra 4, Plzen 3

Skupina F: Athletico B. – Genk 5:3 (Aduriz 8, 24-11m, 44-11m, 74, 90+4-11m/Bailey 28, Ndidi 51, Sušić 80), Sassuolo – Rapid Beč 2:2 (Defrel  34, Pellegrini 45+3/Jelić 86, Kvilitaila 90)
Poredak: Genk 6, Athletico B. 6, Sassuolo 5, Rapid Beč 5