RONALDOV HAT-TRICK Svaka čast Portugalcu, ali utakmicu protiv Bayerna odlučio je Mađar

Utorak, 18. travnja 2017. 23:20 Napisao/la  SC

Uzvratne utakmice četvrtfinala Lige prvaka: Real Madrid - Bayern 4:2 (6:3), Leicester - Atletico 1:1 (1:2). Real Madrid u Ligi prvaka kod sudaca uživa isti tretman kao Dinamo u HNL-u

Real Madrid plasirao se u polufinale zahvaljujući Ronaldovu hat-tricku, posebice su bila važna njegova dva pogotka u produžecima.

Svaka čast fantastičnom Portugalcu, ali utakmicu je odlučio Mađar.

Sudac Kassai izravno je utjecao na eliminaciju Bayerna u uzvratnoj utakmici četvrtfinala Lige prvaka.

U 105. minuti Ronaldo je primio loptu usred kaznenog prostora barem metar u zaleđu, napadač Real Madrida mirno se okrenuo i svladao Neuera - 2:2.

Real Madrid izjednačio je rezultat u zadnjoj minuti prvoga produžetka, što je bio dovoljno da brojčano oslabljeni Bayern potpuno fizički padne.

U 110. minuti Marcelo se nevjerojatnom lakoćom prošetao kroz sredinu bavarske obrane, izašao ispred Neura, proigrao Ronalda kojemu nije bilo teško ostvariti hat-trick.

U 112. minuti Asensio je prošao pokraj usporenog Hummelsa i lagano poentirao - 4:2.

Na kraju je Bayern izgledao kao kanta za napucavanje...

U 84. minuti Vidal je dobio drugi žuti karton, Bayern je u produžetke ušao s desetoricom igrača.

Prema istom sudačkom kriteriju Casemiro je barem dvaput mogao dobiti drugi žuti karton nakon što je prvi dobio u 40. minuti. Ali, nije...

Real Madrid bio je izrazito opasniji u prvom dijelu, Ronaldo je triput ušao u vrlo obećavajuće pozicije, ali su mreže mirovale.

U drugom dijelu Bayern je počeo igrati goropadno i konkretno, Real Madrid rijetko je prelazio na gostujuću polovicu.

Stvorio je Bayern nekoliko izglednih prilika, posebno je razigran bio Robben.

Bayern je poveo iz kaznenog udarca nakon iznuđenog prekršaja Robbena, opasno je živio Real Madrid sve dok Ronaldo nije dočekao prvi trenutak nadahnuća u 76. minuti i zatresao mrežu za 1:1.

Dvije minute kasnije Sergio Ramos nespretno je postigao autogol i navijestio uzbudljive produžetke.

Nažalost, atraktivnu utakmicu pokvarile su sudačke procjene koje su izravno utjecale na rezultat.

Real Madrid u Ligi prvaka kod sudaca uživa isti tretman kao Dinamo u HNL-u.

Luka Modrić odigrao je cijelu utakmicu, Mateo Kovačić ušao  je u igru u 114. minuti.

Uzvratne utakmice četvrtfinala Lige prvaka: Real Madrid - Bayern 4:2 (6:3) (Ronaldo 76, 105, 110, Asensio 112/Lewandowski 53-11m, Sergio Ramos 78-ag), Leicester - Atletico 1:1 (1:2) (Vardy 21/Niguez 26)