Liga prvaka: Sevilla šokirala Old Trafford, Manchester Utd. ispao, Džeko osigurao prolaz

Utorak, 13. ožujka 2018. 22:42 Napisao/la  SC
Ben Yedder postigao dva pogotka na Old Traffordu

Sevilla je priredila najveće iznenađenje osmine finala Lige prvaka, eliminiravši Manchester United nakon pobjede (2:1) u uzvratnoj utakmici na Old Traffordu.

U 72. minuti Vicenzo Montella u igru je poslao Ben Yeddera, talijanski stručnjak napravio je zamjenu koju će pamtiti cijelu karijeru.

Ben Yedder je pogocima u 74. i 78. minuti šokirao momčad Manchester Uniteda i gledatelje na Old Traffordu, domaća momčad više nije imala vremena postići tri pogotka za prolazak.

Lukaku je efektno smanjio rezultat u 84. minuti, ali ništa to nije značilo u frustrirajućoj noći za Josea Mourinha i navijače engleskog kluba.

U 91. minuti Ben Yedder je sam trčao prema De Gei, vratar Manchester Uniteda već se praktično predao, ostao je stajati na nogama i odbio loptu.

Roma je prošla u četvrtfinale zahvaljujući pravilu o pogocima u gostima.

Džeko je pogotkom u 52. minuti Romi donio pobjedu vrijednu ukupnog rezultata 2:2 i plasmana u završnicu.

Od 79. minute Šahtar je igrao bez isključenog Ordetsa.

MAN. UNITED: De Gea, Bailly, Sanchez, Lukaku, Smalling, Lingard (77 Martial), Young, Rashford, Valencia (77 Mata), Fellaini (60 Pogba), Matić

SEVILLA: Rico, Kjaer, Lenglet, Banega, Correa (89 Geis), N'Zonzi, Sarabia, Escudero, Muriel (72 Ben Yedder), Vazquez (88 Pizarro), Mercado

Uzvratne utakmice osmine finala Lige prvaka: Man. United - Sevilla 1:2 (1:2) (Lukaku 84/Ben Yedder 74, 78), Roma - Šahtar 1:0 (2:2) (Džeko 52)