Liga prvaka: Rostov napunio mrežu Ajaxa, Kopenhagen ušao u skupinu

Srijeda, 24. kolovoza 2016. 23:23 Napisao/la  SC

Borussia M. na domaćem terenu svladala Young Boyse s čak 6:1

Manchester City je nakon 5:0 u Bukureštu, na Etihadu pobijedio 1:0 pogotkom Fabiana Delpha 56. minuti. Pep Guardiola je odmarao najbolje igrače.

Borussia M. je nakon 3:1 u prvoj utakmici, na domaćem terenu svladala Young Boyse s čak 6:1. Zabijali su za domaćine Hazard u devetoj, 64. i 84. minuti te Raffael u 33., 40. i 77. minuti utakmice. Za goste je gol zabio Rayet u 79. minuti.

Rostov je nakon 1:1 u Amsterdamu, kod kuće pobijedio Ajax 4:1 golovima Azmouna u 34., Erokhina u 52., Noboe u 60. te Poloza u 66. minuti utakmice.

Kopenhagen je nakon 1:0 na svom terenu, u uzvratu kod APOEL-a odigrao 1:1 te se tako plasirao u Ligu prvaka.

Poveli su domaćini golom Soterioua u 69. minuti, a gol vrijedan Lige prvaka za goste je zabio Santander u 86. minuti utakmice.