Liga prvaka: Real Madrid pobijedio pogotkom u 95. minuti, Subašić slavio u Londonu

Srijeda, 14. rujna 2016. 23:00 Napisao/la  SC

Real Madrid - Sporting 2:1, Tottenham - Monaco 1:2

Luka Modrić odigrao je za Real madrid cijelu utakmicu za naviječ jakih živaca.

Real Madrid uspio je preokrenuti rezultat i pobijediti Sporting pogocima u samoj završniic. Točnije, pobjedu je donio Moarata pogotkom u 95. minuti nakon što je Ronaldo izjednačio u 88. minuti.

Mateo Kovačić sjedio je na klupi madrdske momčadi.

Danijel Subašić branio je za Monaco u pobjedi protiv Tottenhama u Londonu, Tin Jedvaj ostao je na klupi Leverkusena u remiju protiv CSKA.

U odgođenoj utakmici Skupine C Manchester City istaknuo se Aguero, hat-trickom argentinskog napadača Borussia je uvjerljivo pobjeđena.

Skupina C: Manchester City - Borussia (M) 4:0 (Aguero 9, 28-11m, 77, Ihenacho 90+1))
Skupina E: Tottenham - Monaco 1:2 (Alderweireld 45/Silva 15, Lemar 31), Leverkusen - CSKA 2:2 (Mehmedi 9, Calhanoglu 15/Dzagoev 36, Eremenko 38)
Skupina F: Real Madrid - Sporting 2:1 (Ronaldo 88, Morata 90+5/Cesar 48), Legia - Borussia (D) 0:6 (Gotze 7, Papastathopoulos 15, Bartra 17, Guerreiro 52, Castro 76, Aubameyang 87)
Skupina G: C. Brugge - Leicester 0:3 (Albrighton 5, Mahrez 29, 61), Porto - Kopenhagen 1:1 (Otavio 13/Cornelius 52)